مصاحبه تامین اجتماعی

مصاحبه تامین اجتماعی

استخدام جدید تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳ (اعلام نتایج)

 استخدام تامین اجتماعی

متقاضیان محترم استخدام سازمان تامین اجتماعی می‌توانند در این صفحه همه اطلاعات مورد نیاز برای استخدام در این سازمان، به همراه مشاهده و بررسی وضعیت استخدامی سازمان تامین اجتماعی را مورد بررسی قرار دهند.

منابع مطالعاتی برای مرحله  مصاحبه تامین اجتماعی

کاربران گرامی به منظور ایجاد حداکثر آمادگی برای حضور در جلسه مصاحبه آزمون سازمان تامین اجتماعی می‌توانید بر روی کلید زیر کلیک کنید:

بسته‌های مطالعاتی مصاحبه

خبر ۱ خرداد ۱۴۰۳-اعلام نتایج کتبی آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی

ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی به اطلاع می رسانیم،نتایج کتبی آزمون اعلام شد.

مشاهده نتایج آزمون

بسته‌های ویژه «ای استخدام»

شامل آزمون‌های استخدامی ۸۹ تا پایان ۱۴۰۱

برای خرید کلیک کنید

شامل مهم‌ترین نکات روز مصاحبه

برای خرید کلیک کنید

شامل هفت فصل آموزش مصاحبه و گزینش

برای خرید کلیک کنید

شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی تامین اجتماعی

برای خرید کلیک کنید

لینک‌ها و صفحات

شرایط عمومی و اختصاصی

برای مطالعه کامل جزئیات شرایط عمومی استخدام در سازمان تامین اجتماعی، «شرایط آزمون» را دانلود کنید یا صفحه «شرایط آزمون» را از «اینجا» بخوانید.

مشاهده بسته‌های آموزشی

برای مطالعه کامل مواد و منابع عمومی و اختصاصی استخدام در سازمان تامین اجتماعی، «دفترچه آزمون» را دانلود کنید.

کاربران گرامی برای مشاهده نتایج آزمون روی لینک زیر کلیک کنید

نتایج آزمون

برای دریافت و مطالعه  دفترچه آزمون روی کلید زیر کلیک کنید.

دفترچه آزمون

اگر به دنبال مطالعه اهم شرایط به صورت چکیده هستید، روی کلید زیر کلیک کنید:

مطالعه زیر ذره‌بین آزمون

کاربران گرامی برای مشاهده اصلاحیه به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده اصلاحیه

آخرین اخبار آزمون

داوطلبان گرامی؛ جهت دریافت امتیاز کرونا، لازم است از روز یکشنبه ۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ تا پایان روز جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، پس از ورود به پروفایل(بخش ثبت سابقه کرونا) نسبت به ثبت یا ویرایش سابقه کرونا اقدام نمایید. توجه داشته باشید این مرحله، خوداظهاری بوده و نیازی به بارگذاری مدارک در سامانه نیست. پس از ثبت اطلاعات، امتیاز کرونا به شرح زیر محاسبه و به امتیاز آزمون کتبی اضافه خواهد شد.- به ازای هر ماه سابقه خدمت در بخش‌های تماس مستقیم با بیماران مبتلا به کووید۱۹ دو نمره و تا سقف بیست نمره به نمره آزمون کتبی داوطلب افزوده می‌شود. همچنین به ازای ۱۵ روز سابقه خدمت نیز، یک نمره به نمره آزمون کتبی داوطلب اضافه می‌شود. در صورت پذیرفته شدن در مرحله آزمون کتبی و دعوت داوطلبان برای مرحله بررسی مدارک، مدارک و مستندات لازم(فرم و مستنداتی که در زمان اعلام نتیجه آزمون کتبی ارائه می‌شود) را تکمیل نموده و در زمان بررسی مدارک به محل‌های تعیین شده، ارائه نمایید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، مدیر کل تامین اجتماعی گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در فارس در آزمون جذب نیرو برای تامین اجتماعی شرکت کرده اند که ۱۰۸ نفری که امتیاز بالاتری کسب کنند به مرحله مصاحبه راه می‌یابند. اعلام نتایج نیز در اواسط خرداد ماه انجام خواهد شد.

مشاهده متن کامل خبر

آزمون استخدامی سازمان تامین‌اجتماعی برای جذب ۴۹۰۲ نفر نیروی انسانی جدید در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی این سازمان صبح امروز – جمعه سی‌ویکم فروردین – در تهران و مراکز استان‌ها برگزار شد.

وی با اشاره به ثبت‌نام بیش از ۷۲ هزار نفر درآزمون استخدامی سال ۱۴۰۲، اظهار داشت: گزارش‌ها حاکی از استقبال خوب داوطلبان از این آزمون استخدامی است و امیدواریم به‌زودی و در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ نیز که در نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد، بتوانیم تعداد بیشتری از فارغ‌التحصیلان را جذب کنیم.

مشاهده متن کامل خبر

 ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳ به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال شد.

لینک کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ از طریق پروفایل کاربری، در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت کارت آزمون

مشاهده اطلاعیه

خبر ۱۳ اسفند ۱۴۰۲- انتشار اصلاحیه سوم آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی:

مشاهده اصلاحیه

مشاهده اصلاحیه

ثبت‌نام در آزمون

مشاهده اصلاحیه

مشاهده دفترچه آزمون

ثبت نام آزمون

جستجوی مشاغل

سازمان تامین‌اجتماعی با برگزاری آزمون استخدامی سراسری، ۴۹۰۲ نفر را برای اشتغال در واحدهای بیمه‌ای و درمانی این سازمان در ۳۱ استان کشور به‌صورت استخدام پیمانی جذب خواهد کرد.

وی افزود: آزمون استخدامی سازمان تامین‌اجتماعی از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود و ثبت‌نام متقاضیان برای شرکت در این آزمون از روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ماه در وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز یک‌شنبه ششم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

جهت دسترسی به آخرین وضعیت استخدام‌های جدید و در جریان دولتی در سال ۱۴۰۲، به صفحه استخدام‌های جدید و درجریان مراجعه نمایید.

منابع و سوالات مفید برای استخدام سازمان تامین اجتماعی

استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳

متقاضیان محترم استخدام در آزمون استخدام تامین اجتماعی می‌توانند پس از بررسی شرایط استخدام تامین اجتماعی سال  ۱۴۰۳ که در مطالب بالا به صورت کامل توضیح داده شده است، جهت ثبت نام در آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳ اقدام نمایند. متقاضیان محترم آزمون استخدام تامین اجتماعی می‌توانند برای مشاهده جدول رشته های استخدامی تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳ به   این صفحه  مراجعه نمایند.

اگر شما نیز از متقاضیان آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳ هستید و در خصوص رشته های حاضر در آزمون و نحوه ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳ سوالاتی را دارید توصیه ما این است ابتدا    دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۲  را دانلود کرده و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه را به دقت بررسی نمایید. مدارک تحصیلی دیپلم و بالاتر در این آزمون مدنظر است..

ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳ از طریق سامانه جهاد دانشگاهی انجام میشود اما تمام شرایط و ضوابط آزمون استخدامی تامین اجتماعی در   دفترچه ثبت نام آزمون  آمده است. شرایطی مانند رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون، مدرک تحصیلی مجاز (دیپلم و...) جهت شرکت در آزمون و شرط تاهل و فرزند آوری نیز در دفترچه ثبت نام آزمون ذکر شده است.

در استخدام تامین اجتماعی دیپلم ها نیز میتوانند در آزمون شرکت نمایند که همین مساله باعث افزایش متقاضیان شرکت در آزمون استخدام تامین اجتماعی ۱۴۰۳ خواهد شد. در آخرین دفترچه آزمون استخدام تامین اجتماعی مقطع دیپلم نیز برای برخی مشاغل احراز شده بود و در آینده نیز می‌توانیم امیدوار باشیم دارندگان مدرک دیپلم نیز بتوانند به استخدام سازمان تامین اجتماعی درآیند.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون استخدام تامین اجتماعی ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص  در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه آزمون استخدام تامین اجتماعی باشد.

منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی سازمان تامین اجتماعی
لینک‌های مفید و کاربردی برای استخدام سازمان تامین اجتماعی
آرشیو مطالب پیشین استخدامی سازمان تامین اجتماعی

گوش به زنگ باشید!

با فعال‌سازی این خدمت، دیگر نیازی به بررسی مکرر وبسایت نیست و به محض انتشار خبر مهم در این صفحه از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن اطلاع خواهید یافت!
سوالات متداول

نتایج آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تامین اجتماعی، سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ از طریق سایت جهاد دانشگاهی اعلام شد.

زمان ثبت نام در آخرین آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۲۶ بهمن الی ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ است. این آزمون در  ۳۱ فروردین  ۱۴۰۳برگزار شد.

زمان دریافت کارت آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ بود. 

حداقل سن ۲۰ سال تمام (متولدین ۱۳۸۲۱۱۲۶ به قبل). حداکثر سن ۳۵ سال تمام (متولدین ۱۳۶۷۱۱۲۶ به بعد). سقف سنی دارندگان مدرک دیپلم نیز ۳۵ سال است. در برخی مشاغل تخصصی سقف سنی تا ۴۰ سال است. (متولدین ۱۳۶۲۱۱۲۶ به بعد)

رشته های مورد نیاز آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در دفترچه آزمون ذکر شده است

برای مشاهده شرایط آخرین آزمون  استخدامی سازمان تامین اجتماعی که روز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ برگزار شد،    اینجا   کلیک کنید.

مواد آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۳ به ۳ حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی تقسیم می‌شود.

متقاضیان محترم استخدام در سازمان تامین اجتماعی، باید شرایط ثبت نام را از طریق وبسایت مطالعه کنند.

مصاحبه تامین اجتماعی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب